جمعه 6 ارديبهشت 1398 - Friday, April 26, 2019
خبر خوان دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر
Skip Navigation Linksخانه >> اخبار دانشکده >> اطلاعیه های دانشکده >> مشاهده کامل اطلاعیه آموزشی
امتحان جامع
به اطلاع می رساند امتحان جامع دانشجويان دکتری در روزهای 28 و 29 آبان ماه سال جاری( به ترتيب برای آزمون کتبی و شفاهی) برگزار میشود. بنا براين لازم است دانشجويان متقاضی شرکت در آزمون حداکثر تا 8 آبان ماه، نسبت به تکميل و تاييد و تحويل فرم درخواست ( مراجعه به تحصیلات تکمیلی دانشکده) به اداره تحصيلات تکميلی دانشگاه اقدام نمايند. همچنين در ذيل، برخی از مواد آئين نامه دکتری، مرتبط با آزمون جامع، جهت يادآوری اشاره می گردد:
مادهی 21: دانشجویانی که دروس مرحلهی آموزشی را با موفقیت به اتمام رسانده باشند و میانگین کل آنان کمتر از 16 نباشد، پس از کسب مجوز از تحصیلات تکمیلی دانشگاه، باید در اولین آزمون جامع که به صورت کتبی و شفاهی برگزار میشود، شرکت نمایند.
مادهی 22: اسامی متقاضیان شرکت در آزمون جامع توسط دانشکده به تحصیلات تکمیلی دانشگاه منعکس شده و پس از ارائهی نمره قبولی آزمون زبان خارجی و تأیید صلاحیت شرکت آنان در آزمون جامع، مجوز شرکت در آزمون توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه صادر میگردد.
مادهی 23:  آزمون جامع با تقاضای دانشجو و تأیید استاد راهنما در مدت زمان تعیین شده و زیر نظر مدیر گروه مربوط برگزار میشود. انتخاب دروس آزمون جامع و طراحان سوال در گروه آموزشی مربوطه تعیین می گردد.
مادهی 25: انتخاب حداکثر 5 درس از دروس اصلی مقاطع تحصیلات تکمیلی در شورای گروه آموزشی مربوطه انجام می گیرد و آنگاه دانشجو با تایید استاد راهنما، از بین دروس تصویب شده در گروه، 3 درس را برای امتحان جامع، انتخاب می نماید
تبصره 1: 5 درس انتخاب شده توسط گروه برای تمام دانشجويان هم رشته و هم ورودی يکسان می باشد.
تبصره 2: گروه آموزشی می تواند حداکثر 2 درس از دروس دوره دکتری را در مجموعه 5 درس انتخابی خود قرار دهد.


تاريخ ارسال : 14:17:6 3/8/1391


Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
رفتن به بالای صفحه